ما را بیشتر بشناسید

صدف آذین آراد

این شرکت افتخار دارد که با سابقه ای 18 ساله در صنعت آرایش و زیبایی در خدمت مردم عزیزمان باشد.
همانا رسالت اصلی خود را در زمینه تامین و تولید کالا، کیفیت برتر و رعایت مسائل مربوط به سلامتی قرار داده ایم تا موجب اطمینان و آسودگی خاطر مصرف کنندگان محترم در استفاده از این تولیدات باشیم.
حوزه فعالیت مجموعه در زمینه واردات و تامین کالای لنز زیبایی چشم در قالب دو برند معتبر از بهترین کارخانجات مطرح جهانی می باشد که تمام استانداردها و تاییدیه های لازم را دارا می باشد. در زمینه تولید نیز دو برند آرایشی با کیفیتی هماهنگ با سلیقه مصرف کننده محترم ایرانی می باشد و در آینده نزدیک و به لطف خداوند برندهای دیگر به سبد کالایی اضافه خواهد شد که پخش و توزیع محصولات و تولیدات مجموعه نیز با دقت فراوان در انتخاب مشتریان با فرهنگ و آشنا به مسائل زیبایی در سراسر کشور توسط یک تیم مجرب و آموزش دیده انجام می شود تا ارائه خدمات به بهترین نحو انجام شود.
ما همیشه از همراهی و توجه شما عزیزان در راهنمایی شما برای بهبود مسیر حرکتی و خدماتی خود سپاسگزاریم و امید داریم که خداوند توان انجام هر چه بهتر در زمینه تولید محصولات درجه 1 را که در شان شما همراهان عزیز باشد را به ما بدهد.
صدف آذین آراد به زیبایی شما فکر میکند.

 
ما چه محصولاتی تولید میکنیم

بیشتر بشناسید

آرایشی

تولید محصولات آرایشی

صدف آذین آراد، در تولید برندهای آرایشی خود توجه ویژه به تنوع برای سلیقه های مختلف و رعایت اصل کیفیت و قیمت گذاری مناسب داشته است و همیشه از الگوهای جهانی و داخلی برای رسیدن به نظر مصرف کنندگان کمک گرفته است تا بتواند نیاز بانوان محترم را در زمینه زیبایی برطرف نماید.

اکسسوری

تولید محصولات اکسسوری

صدف آذین آراد در تهیه و ارائه ابزارآلات ( اکسسوری ) و مژه های موقت یکی از تامین کنندگان قدیمی و اصلی می باشد که سعی دارد محصولات با تنوع و کیفیت عالی برای مصرف کنندگان تهیه نماید.

لنز چشم

واردات محصولات لنز چشم

صدف آذین آراد با توجه به تجربه خود در زمینه واردات محصول لنز چشمی و ارتباط با یکی از معتبرترین و بزرگترین کمپانی های تولید لنز در جهان توانسته به قطع یقین با کیفیت ترین و بهترین لنز زیبایی را در به روزترین رنگها خدمت مشتریان عزیز ارائه کند.